Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pension Černý jezdec, Lednice

Snadná online rezervace Pension Černý jezdec a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lednice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Černý jezdec (Apartmány), ubytování v Lednici, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Černý jezdec. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Černý jezdec může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Černý jezdec se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Černý jezdec vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Pension Černý jezdec (Apartmány), Lednice

Mikulovská 690, Lednice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Černý jezdec
Pension Černý jezdec 1Pension Černý jezdec 2Pension Černý jezdec 3Pension Černý jezdec 4Pension Černý jezdec 5Pension Černý jezdec 6Pension Černý jezdec 7Pension Černý jezdec 8Pension Černý jezdec 9Pension Černý jezdec 10Pension Černý jezdec 11Pension Černý jezdec 12Pension Černý jezdec 13Pension Černý jezdec 14Pension Černý jezdec 15Pension Černý jezdec 16Pension Černý jezdec 17Pension Černý jezdec 18Pension Černý jezdec 19Pension Černý jezdec 20Pension Černý jezdec 21Pension Černý jezdec 22Pension Černý jezdec 23Pension Černý jezdec 24Pension Černý jezdec 25Pension Černý jezdec 26Pension Černý jezdec 27Pension Černý jezdec 28Pension Černý jezdec 29Pension Černý jezdec 30Pension Černý jezdec 31Pension Černý jezdec 32Pension Černý jezdec 33Pension Černý jezdec 34Pension Černý jezdec 35Pension Černý jezdec 36Pension Černý jezdec 37Pension Černý jezdec 38Pension Černý jezdec 39Pension Černý jezdec 40Pension Černý jezdec 41Pension Černý jezdec 42Pension Černý jezdec 43Pension Černý jezdec 44Pension Černý jezdec 45Pension Černý jezdec 46Pension Černý jezdec 47Pension Černý jezdec 48Pension Černý jezdec 49Pension Černý jezdec 50Pension Černý jezdec 51Pension Černý jezdec 52Pension Černý jezdec 53Pension Černý jezdec 54Pension Černý jezdec 55Pension Černý jezdec 56Pension Černý jezdec 57Pension Černý jezdec 58Pension Černý jezdec 59Pension Černý jezdec 60Pension Černý jezdec 61Pension Černý jezdec 62Pension Černý jezdec 63Pension Černý jezdec 64Pension Černý jezdec 65Pension Černý jezdec 66Pension Černý jezdec 67Pension Černý jezdec 68Pension Černý jezdec 69Pension Černý jezdec 70

Apartmány Černý jezdec je penzion s apartmány v rustikálním stylu a vinným sklípkem. Nachází se v centru Lednice, v Lednicko-valtickém areálu chráněném organizací UNESCO. Ve všech prostorách je k dispozici Wi-Fi.

Prostorné apartmány mají zařízení v rustikálním stylu, TV a vlastní koupelnu. Některé apartmány nabízí i klimatizaci a kuchyňský kout.

Na venkovním dvoře najdete krb a posezení. Parkovat lze v soukromé garáži nebo na nedalekém parkovišti. Penzion zahrnuje také úschovnu jízdních kol.

Apartmány Černý jezdec jsou obklopené restauracemi a obchody. K zámku Lednice dojdete od ubytování za 1 minutu a autobusová zastávka je vzdálená 50 metrů. Na místě je možné využívat soukromé parkoviště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Černý jezdec)

Společné prostory

Terasa, Venkovní krb

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Pokoj pro alergiky, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Pension Černý jezdec)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pension Černý jezdec)

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o apartmány bez úklidové služby a úklid je zajišťován pouze před příjezdem hostů. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.