Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Jarka, Lednice

Snadná online rezervace Penzion Jarka a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lednice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Jarka (Apartmány), ubytování v Lednici, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Jarka. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Jarka může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Jarka se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Jarka vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Penzion Jarka (Apartmány), Lednice

Václavkova 133, Lednice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Jarka
Penzion Jarka 1Penzion Jarka 2Penzion Jarka 3Penzion Jarka 4Penzion Jarka 5Penzion Jarka 6Penzion Jarka 7Penzion Jarka 8Penzion Jarka 9Penzion Jarka 10Penzion Jarka 11Penzion Jarka 12Penzion Jarka 13Penzion Jarka 14Penzion Jarka 15Penzion Jarka 16Penzion Jarka 17Penzion Jarka 18Penzion Jarka 19Penzion Jarka 20Penzion Jarka 21Penzion Jarka 22Penzion Jarka 23Penzion Jarka 24Penzion Jarka 25Penzion Jarka 26

Penzion Jarka se nachází 10 minut chůze od centra Lednice a lednického zámku. Nabízí vinný sklípek, terasu s grilem a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách.

Apartmány mají obývací pokoj, satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s myčkou na nádobí a koupelnu.

Každé ráno se podává snídaně a restaurace je vzdálená 50 metrů.

Penzion Jarka stojí přímo u lednické autobusové zastávky U Družstva.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Jarka)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Penzion Jarka)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Penzion Jarka)

Informujte prosím Penzion Jarka o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.