Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Solandria Lednice, Lednice

Snadná online rezervace Solandria Lednice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lednice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Solandria Lednice (Prázdninové domy), ubytování v Lednici, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Solandria Lednice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Solandria Lednice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Solandria Lednice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Solandria Lednice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.9

Solandria Lednice (Prázdninové domy), Lednice

Valtická 330,, Lednice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Solandria Lednice
Solandria Lednice 1Solandria Lednice 2Solandria Lednice 3Solandria Lednice 4Solandria Lednice 5Solandria Lednice 6Solandria Lednice 7Solandria Lednice 8Solandria Lednice 9Solandria Lednice 10Solandria Lednice 11Solandria Lednice 12Solandria Lednice 13Solandria Lednice 14Solandria Lednice 15Solandria Lednice 16Solandria Lednice 17Solandria Lednice 18Solandria Lednice 19Solandria Lednice 20Solandria Lednice 21Solandria Lednice 22Solandria Lednice 23Solandria Lednice 24Solandria Lednice 25Solandria Lednice 26Solandria Lednice 27Solandria Lednice 28Solandria Lednice 29Solandria Lednice 30Solandria Lednice 31Solandria Lednice 32Solandria Lednice 33Solandria Lednice 34Solandria Lednice 35

Solandria Lednice se nachází v Lednici. Tento prázdninový dům nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

K dispozici je kuchyně se sporákem i mikrovlnnou troubou, zázemí pro grilování a TV s plochou obrazovkou.

Na místě si můžete zahrát tenis a k oblíbeným aktivitám v okolí patří jízda na koni, windsurfing, cyklistika a rybaření. Solandria Lednice leží 500 metrů od zámku, 2 km od minaretu a 40 km od letiště Brno-Tuřany.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Solandria Lednice)

Aktivity

Rybaření, Cyklistika, Tenisový kurt, Windsurfing, Jízda na koni

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Pronájem kol (za poplatek)

Společné prostory

Zahrada, Sluneční terasa, Společenská místnost

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Klimatizace, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Solandria Lednice)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu