Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování Lednice, Lednice

Snadná online rezervace Ubytování Lednice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lednice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování Lednice (Apartmány), ubytování v Lednici, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování Lednice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování Lednice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování Lednice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování Lednice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Ubytování Lednice (Apartmány), Lednice

Na Zahradách 631, Lednice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování Lednice
Ubytování Lednice 1Ubytování Lednice 2Ubytování Lednice 3Ubytování Lednice 4Ubytování Lednice 5Ubytování Lednice 6Ubytování Lednice 7Ubytování Lednice 8Ubytování Lednice 9Ubytování Lednice 10Ubytování Lednice 11Ubytování Lednice 12Ubytování Lednice 13Ubytování Lednice 14Ubytování Lednice 15Ubytování Lednice 16Ubytování Lednice 17Ubytování Lednice 18Ubytování Lednice 19Ubytování Lednice 20Ubytování Lednice 21Ubytování Lednice 22Ubytování Lednice 23

Penzion Lednice se nachází v Lednici, 700 metrů od zámku Lednice a 2,2 km od Minaretu. Hosté mají k dispozici Wi-Fi zdarma.

Součástí všech apartmánů je koupelna, TV a plně vybavená kuchyň s troubou, lednicí, varnou deskou a rychlovarnou konvicí.

K dispozici je také gril.

V okolí se lze věnovat cykloturistice.

Chateau Jan se nachází 2,7 km od ubytování.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování Lednice)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada

Různé

Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Ubytování Lednice)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ubytování Lednice)

Informujte prosím Ubytování Lednice o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.