Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování U Janča, Lednice

Snadná online rezervace Ubytování U Janča a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lednice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování U Janča (Penziony), ubytování v Lednici, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování U Janča. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování U Janča může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování U Janča se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování U Janča vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.4

Ubytování U Janča (Penziony), Lednice

21. dubna 806, Lednice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování U Janča
Ubytování U Janča 1Ubytování U Janča 2Ubytování U Janča 3Ubytování U Janča 4Ubytování U Janča 5Ubytování U Janča 6Ubytování U Janča 7Ubytování U Janča 8Ubytování U Janča 9Ubytování U Janča 10Ubytování U Janča 11Ubytování U Janča 12Ubytování U Janča 13Ubytování U Janča 14Ubytování U Janča 15Ubytování U Janča 16Ubytování U Janča 17Ubytování U Janča 18Ubytování U Janča 19Ubytování U Janča 20Ubytování U Janča 21Ubytování U Janča 22Ubytování U Janča 23Ubytování U Janča 24Ubytování U Janča 25Ubytování U Janča 26Ubytování U Janča 27Ubytování U Janča 28Ubytování U Janča 29Ubytování U Janča 30Ubytování U Janča 31Ubytování U Janča 32Ubytování U Janča 33Ubytování U Janča 34Ubytování U Janča 35Ubytování U Janča 36Ubytování U Janča 37Ubytování U Janča 38Ubytování U Janča 39Ubytování U Janča 40Ubytování U Janča 41Ubytování U Janča 42

Ubytování U Janča se nachází v Lednici, 300 metrů od zámku Lednice a 18 minut chůze od minaretu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

V penzionu jsou pokoje se šatní skříní, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou vybavené rychlovarnou konvicí a některé mají také kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí.

V okolí Ubytování U Janča se můžete věnovat cyklistice.

Janův hrad je 2,2 km daleko.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování U Janča)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Společné prostory

Zahrada, Venkovní nábytek, Prostory vhodné na piknik

Služby pro rodiny a zábava

Vekovní dětské hřiště

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Klimatizace

Obecné podmínky (Ubytování U Janča)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ubytování U Janča)

Informujte prosím Ubytování U Janča o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.