Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování u Maminky, Lednice

Snadná online rezervace Ubytování u Maminky a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lednice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování u Maminky (Venkovské domy), ubytování v Lednici, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování u Maminky. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování u Maminky může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování u Maminky se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování u Maminky vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.2

Ubytování u Maminky (Venkovské domy), Lednice

MIKULOVSKA 118, Lednice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování u Maminky
Ubytování u Maminky 1Ubytování u Maminky 2Ubytování u Maminky 3Ubytování u Maminky 4Ubytování u Maminky 5Ubytování u Maminky 6Ubytování u Maminky 7Ubytování u Maminky 8Ubytování u Maminky 9Ubytování u Maminky 10Ubytování u Maminky 11Ubytování u Maminky 12Ubytování u Maminky 13Ubytování u Maminky 14Ubytování u Maminky 15Ubytování u Maminky 16Ubytování u Maminky 17Ubytování u Maminky 18Ubytování u Maminky 19Ubytování u Maminky 20Ubytování u Maminky 21Ubytování u Maminky 22

Ubytování U Maminky se nachází v Lednici, 600 metrů od zámku Lednice a 1,9 km od minaretu, a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradní gril a bezplatné hotelové parkoviště.

Součástí ubytování je TV s plochou obrazovkou, kuchyň s mikrovlnnou troubou, chladničkou a varnou deskou a koupelna se sprchou. Ložní prádlo je zajištěno.

K Ubytování U Maminky patří také dětské hřiště.

V okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je cyklistika a pěší turistika. Ubytování u Maminky je vzdáleno 2,6 km od Janova hradu a 40 km od Letiště Brno-Tuřany.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování u Maminky)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril

Doprava

Parkování na ulici

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Topení

Obecné podmínky (Ubytování u Maminky)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu