Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Vila Lednice, Lednice

Snadná online rezervace Vila Lednice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lednice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Vila Lednice (Ubytování v soukromí), ubytování v Lednici, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Vila Lednice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Vila Lednice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Vila Lednice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Vila Lednice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.5

Vila Lednice (Ubytování v soukromí), Lednice

Poddoší 803, Lednice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Vila Lednice
Vila Lednice 1Vila Lednice 2Vila Lednice 3Vila Lednice 4Vila Lednice 5Vila Lednice 6Vila Lednice 7Vila Lednice 8Vila Lednice 9Vila Lednice 10Vila Lednice 11Vila Lednice 12Vila Lednice 13Vila Lednice 14Vila Lednice 15Vila Lednice 16Vila Lednice 17Vila Lednice 18Vila Lednice 19Vila Lednice 20Vila Lednice 21Vila Lednice 22Vila Lednice 23Vila Lednice 24Vila Lednice 25Vila Lednice 26Vila Lednice 27Vila Lednice 28Vila Lednice 29Vila Lednice 30Vila Lednice 31Vila Lednice 32Vila Lednice 33Vila Lednice 34Vila Lednice 35Vila Lednice 36Vila Lednice 37

Vila Lednice s terasou a výhledem na řeku se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, 400 metrů od místního zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma.

Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu a některé i prostor pro pohodlné posezení.

Hosté také mohou využít sdílený lounge.

Vila Lednice je vzdálena 1,7 km od rozhledny Minaret a 2,4 km od Janova hradu. Letiště Brno - Tuřany je ve vzdálenosti 40 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Vila Lednice)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Možnosti snídaně

Společné prostory

Terasa, Společenská místnost

Různé

Nekuřácké pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Vila Lednice)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Vila Lednice)

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Vila Lednice o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.