Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Vila Veronika, Lednice

Snadná online rezervace Vila Veronika a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lednice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Vila Veronika (Vily), ubytování v Lednici, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Vila Veronika. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Vila Veronika může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Vila Veronika se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Vila Veronika vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Vila Veronika (Vily), Lednice

Slovácká 732, Lednice, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Vila Veronika
Vila Veronika 1Vila Veronika 2Vila Veronika 3Vila Veronika 4Vila Veronika 5Vila Veronika 6Vila Veronika 7Vila Veronika 8Vila Veronika 9Vila Veronika 10Vila Veronika 11Vila Veronika 12Vila Veronika 13Vila Veronika 14Vila Veronika 15Vila Veronika 16Vila Veronika 17Vila Veronika 18Vila Veronika 19Vila Veronika 20Vila Veronika 21Vila Veronika 22Vila Veronika 23Vila Veronika 24Vila Veronika 25Vila Veronika 26Vila Veronika 27Vila Veronika 28Vila Veronika 29Vila Veronika 30Vila Veronika 31Vila Veronika 32Vila Veronika 33

Vila Veronika se nachází v Lednici, 500 metrů od zámku Lednice a 1,8 km od Chateau Jan, a nabízí zahradu s grilem.

Tato klimatizovaná vila zahrnuje kuchyň, posezení a TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Vila Veronika má i terasu. Po dni stráveném jízdou na kole nebo pěší turistikou si mohou hosté odpočinout ve sdíleném salónku.

Minaret je odsud 1,8 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Vila Veronika)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Společná kuchyně, Společenská místnost

Služby pro rodiny a zábava

Vekovní dětské hřiště, Bezpečnostní zábrany pro děti

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Vila Veronika)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Vila Veronika)

Informujte prosím Vila Veronika o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.