Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování v soukromí v Lednici, Česká republika

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Lednice bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování v Lednici, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Lednice věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel v Lednici, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány v Lednici , Hostely v Lednici , Hotely v Lednici , Penziony v Lednici , Prázdninové domy v Lednici , Ubytování v soukromí v Lednici , Venkovské domy v Lednici , Vily v Lednici

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování v Lednici, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku v Lednici se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu v Lednici, apartmán v Lednici, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: Ubytování v soukromí

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Vila Lednice Ubytování v soukromí, Lednice

Ubytování v soukromí, Vila Lednice
9.5

Poddoší 803, Lednice, Česká republika

Do centra města Lednice: ~0.2 km | Zobrazit hotel na mapě

Vila Lednice s terasou a výhledem na řeku se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, 400 metrů od místního zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu a některé i prostor pro ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu